Perličky

Perličky jsou krátké veselé příběhy nebo postřehy ze života. Rozdělil jsem je do několika kategorií a jsem připraven zpracovat nejen svoje zkušenosti. Tímto vyzývám všechny, kteří by chtěli zvěčnit nějakou svou perličku, posílejte!

Exkluzivní sny

Sny jsou prý oknem do duše. Jestli je to pravda, musím se nad sebou zamyslet. Mám totiž často krásné živé dětinské sny a mnohý psycholog by určitě rád rozebíral takový materiál. Nejsou to sice symfonie ani šachové partie, ale i tak mě ve snu občas napadne to, co by mě ani ve snu nenapadlo.
Pro ty, kteří své sny do rána zapomenou, mám radu (podloženou zkušeností): Jestli se někdy v noci probudíte a sen máte ještě v paměti, zkuste si ho v duchu přeříkat. Už vám z kebule nevypadne.
Na případné vaše snové příběhy se těším ze všeho nejvíc !

Nevšední zážitky

Nemyslím jenom zážitky prázdninové a dovolenkové. Leccos humorného se občas stane i při obyčejné přepravě MHD, někdy se vybaví zasutý zážitek z dětství,...

(Ne)Slavné výroky

Půlnoční noviny. V každých je nějaká ta stránka věnovaná kantorským přebleptům, dialogům či monologům. A jsou to stránky vděčné, určitě nejvíc čtené. Vždyť cenné výroky študáci sbírají celou svou docházku. A já jsem se rozhodl, že je zkusím sbírat taky. Nejenom kantorské, taky žákovské. To byste nevěřili, jaké perly někteří jedinci vyplodí ... třeba při maturitě.

Ucho (Odposlechnuto a zapsáno)

Stalo se vám někdy, že cestou v dopravním prostředku jste nechtěně vyslechli cizí rozhovor? Zvláště pak takový, při němž se těžko drží smích? Sranda, co? Jenže pozor - snadno se ocitnete i v situaci obrácené! (a pak si to někdo klidně zveřejní na webu)

Extrémní libůstky

V případě tohoto tématu jsem závislý na zkušenostech a otevřenosti druhých. Nejsem zase takový případ, abych extrémními libůstkami přetékal. Nicméně jsem přesvědčen, že každý nějakou tu libůstku má. Sem s ní!
Samozřejmě, že nemám na mysli libůstky erotické, sadistické či jinak deviantní, nemyslím ani libůstky gurmánské - ty jsou většinou fádní. I když ...